54. Cheeba i Greezli - Wielka Energia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:06
Data dodania: 14.09.2010 21:19:45
Rozmiar pliku: 1,50 MB
Tagi: 54. Cheeba i Greezli, Wielka Energia, Witamy, Polsce, Love, Sen-C, Music, LSM, Junior, Stress
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

54._Cheeba_i_Greezli_-_Wielka_Energia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej jeden i pięćdziesiąt setnych megabajta. A jego czas trwania to jeden minute i sześć sekund. To piosenka o tytule "Wielka Energia", której wykonawcą jest 54. Cheeba i Greezli. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka 54. Cheeba i Greezli - Wielka Energia nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Wielka Energia. Znasz taką piosenkę, prawda? Stworzył ją 54. Cheeba i Greezli - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, jak choćby 54. Cheeba i Greezli - Wielka Energia, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Wielka Energia? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj