Lights - Drive My Soul

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 14.09.2010 21:21:52
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi: Lights, Drive My Soul
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lights_-_Drive_My_Soul.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i dziesięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Lights, której tytuł brzmi Drive My Soul. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Lights - Drive My Soul nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Drive My Soul. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Lights, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Lights - Drive My Soul, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niezwykle prostych do zrealizowania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz ściągnąć na telefon Drive My Soul? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj