Acceptance - Breathless

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 14.09.2010 21:23:01
Rozmiar pliku: 2,52 MB
Tagi: Acceptance, Breathless
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Acceptance_-_Breathless.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość to dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Breathless", której wykonawcą jest Acceptance. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Acceptance - Breathless. Nikt do dziś nie miał ochoty skomentować tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe wydawnictwa, które od razu podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich wykonawców jest Acceptance, a najnowszy przebój Breathless to mistrzostwo w dziedzinie tworzenia muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy opinie innych za plecami, bo pewnie pragniesz poznać Acceptance - Breathless? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ten utwór zyskuje same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Breathless, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój Acceptance? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdej empetrójki z Wrzuty. Od dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Acceptance - Breathless, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem jest ściągnięcie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj