Lights - Pretend (Reprise)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:05
Data dodania: 14.09.2010 21:23:15
Rozmiar pliku: 2,73 MB
Tagi: Lights, Pretend (Reprise), pretend, reprise, pop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lights_-_Pretend_(Reprise).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Pretend (Reprise)", której wykonawcą jest Lights. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Lights - Pretend (Reprise). Nikt dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Pretend (Reprise), której autorem jest Lights, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, jak choćby Lights - Pretend (Reprise), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Pretend (Reprise)? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj