Wszystko przemija

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:37
Data dodania: 14.09.2010 21:23:36
Rozmiar pliku: 866 KB
Tagi: gitara, dziewczyna, granie, amator
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wszystko_przemija.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to mniejwięcej osiemset sześćdziesiąt sześć i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i trzydzieści siedem sekund. Jest to strona, na której znajduje się plik Wszystko przemija do ściągnięcia.W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Utwór Wszystko przemija nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Mamy dla Ciebie ogrom darmowych utworów, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Wszystko przemija? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż myślisz.

Wszystko przemija to ceniony i modny wykonawca na scenie muzycznej. Tworzone przez niego piosenki szybko stają się rozchwytywanymi przebojami. Tak samo stało się z Wszystko przemija. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać właśnie tutaj. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od radowania się tą piosenką, bez konieczności odwiedzania Wrzuty albo podobnych witryn.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz włączyć piosenki w telefonie albo odtwarzaczu? Więc nie zwlekaj - pobierz Wszystko przemija i ciesz się nią gdzie zapragniesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie chcemy żadnych opłat za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest zupełnie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz robić nic poza wybraniem przeboju i pobraniem go. Ściąganie empetrójek z Wrzuty to dobre wyjście dla ludzi, którzy pragną przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero później to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, aby nie ściągać niczego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Gdy dany utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili możesz przejść do innego. Jednakże Wszystko przemija, którego autorem jest Wszystko przemija, znajduje się ostatnio na topie - Ty też bądź na czasie i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj