Bogdan Gajkowski - Nie Żal Mi Takich Dni (I Do...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:56
Data dodania: 14.09.2010 21:25:04
Rozmiar pliku: 5,65 MB
Tagi: Bogdan Gajkowski, Nie Żal Mi Takich Dni (I Do..., bogdan, gajkowski, nie, żal, mi, takich, dni, dont, regret
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bogdan_Gajkowski_-_Nie_Żal_Mi_Takich_Dni_(I_Do....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej pięć i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Nie Żal Mi Takich Dni (I Do...", której autorem jest Bogdan Gajkowski. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Piosenka Bogdan Gajkowski - Nie Żal Mi Takich Dni (I Do... nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Bogdan Gajkowski - Nie Żal Mi Takich Dni (I Do.... Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Bogdan Gajkowski bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Nie Żal Mi Takich Dni (I Do..., świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie udostępnione tu piosenki są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można napotkać na podobnych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Nie Żal Mi Takich Dni (I Do..., w wykonaniu Bogdan Gajkowski. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Bogdan Gajkowski - Nie Żal Mi Takich Dni (I Do... jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj