03.bananowy klimat

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:09
Data dodania: 14.09.2010 21:26:08
Rozmiar pliku: 138 KB
Tagi: ena, wgmc, ślask, piekary, podziemie, hip, hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03.bananowy_klimat.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słyszysz to około sto trzydzieści osiem i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i dziewięć sekund. Znajduje się tutaj utwór 03.bananowy klimat do ściągnięcia.W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku audio 03.bananowy klimat. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 03.bananowy klimat. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest 03.bananowy klimat, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, jak choćby 03.bananowy klimat, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na telefon 03.bananowy klimat? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj