astrix - tel aviv

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:48
Data dodania: 14.09.2010 21:26:44
Rozmiar pliku: 10,7 MB
Tagi: astrix, tel aviv, tel, aviv, psychedelic, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

astrix_-_tel_aviv.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej dziesięć i siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na siedem minut i czterdzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez astrix, której nazwa brzmi tel aviv. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku astrix - tel aviv do tej pory. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się astrix - tel aviv. Dlaczego właśnie ta piosenka?

astrix bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie tel aviv, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

tel aviv, której autorem jest astrix, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny astrix - tel aviv jest ostatnio trendy. astrix nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj