Drumsound and Simon 'Bassline' Smith - Smith Vi...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:01
Data dodania: 14.09.2010 21:30:23
Rozmiar pliku: 8,26 MB
Tagi: Drumsound and Simon 'Bassline' Smith, Smith Vi..., drumsound, and, simon, bassline, smith, vicious
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Drumsound_and_Simon_'Bassline'_Smith_-_Smith_Vi....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar osiem i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to sześć minut i jeden sekunde. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Drumsound and Simon 'Bassline' Smith, której nazwa to Smith Vi.... W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Drumsound and Simon 'Bassline' Smith - Smith Vi... dotychczas. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Smith Vi.... Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Drumsound and Simon &039;Bassline&039; Smith, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Drumsound and Simon &039;Bassline&039; Smith - Smith Vi..., a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Smith Vi...? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj