Chłopcy Zordona - Porzeczki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:59
Data dodania: 14.09.2010 21:36:50
Rozmiar pliku: 4,97 MB
Tagi: Chłopcy Zordona, Porzeczki, zbyszek, dziwy, chłopcy, zordona
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chłopcy_Zordona_-_Porzeczki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie masz uruchomioną to około cztery i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to zero minut i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Chłopcy Zordona, którego nazwa to Porzeczki. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego Chłopcy Zordona - Porzeczki do dzisiaj. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Chłopcy Zordona - Porzeczki. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Chłopcy Zordona bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Porzeczki, niezwykła kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są zupełnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Porzeczki, autorstwa Chłopcy Zordona, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny Chłopcy Zordona - Porzeczki jest ostatnio na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj