Taio Cruz - Dynamite

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 14.09.2010 21:37:27
Rozmiar pliku: 6,33 MB
Tagi: Taio Cruz, Dynamite, taio, cruz, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Taio_Cruz_-_Dynamite.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje sześć i trzydzieści trzy setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Taio Cruz, której nazwa to Dynamite. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Taio Cruz - Dynamite nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dynamite. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Taio Cruz - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, jak choćby Taio Cruz - Dynamite, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Dynamite? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj