Adrian Skopiński - Do kołyski

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 14.09.2010 21:40:27
Rozmiar pliku: 3,03 MB
Tagi: Adrian Skopiński, Do kołyski, Adrian, Skopiński, Do, kołyski
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Adrian_Skopiński_-_Do_kołyski.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słuchasz to około trzy i trzy setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Adrian Skopiński, którego nazwa brzmi Do kołyski. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Utwór Adrian Skopiński - Do kołyski nie został jeszcze nigdy pobrany. Żadna osoba jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, również dzięki portalom analogicznym do naszego, z których każdy może pobrać darmowe mp3, dla przykładu Adrian Skopiński - Do kołyski. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Adrian Skopiński jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Do kołyski, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które można spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Do kołyski, autorstwa Adrian Skopiński, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Adrian Skopiński - Do kołyski jest obecnie na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj