Pendulum & Fresh - Tarantula (feat. Spyda & Ten...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:30
Data dodania: 14.09.2010 21:42:36
Rozmiar pliku: 5,04 MB
Tagi: Pendulum & Fresh, Tarantula (feat. Spyda & Ten..., drum, bass, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pendulum_&_Fresh_-_Tarantula_(feat._Spyda_&_Ten....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej pięć i cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Pendulum & Fresh, którego tytuł to Tarantula (feat. Spyda & Ten.... Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Pendulum & Fresh - Tarantula (feat. Spyda & Ten... do dziś. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Pendulum & Fresh - Tarantula (feat. Spyda & Ten.... Czy warto przesłuchać ten utwór?

Pendulum & Fresh jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Tarantula (feat. Spyda & Ten..., znakomita piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie udostępnione tu kawałki są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych portalach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj znajduje się jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Tarantula (feat. Spyda & Ten..., której kompozytorem jest Pendulum & Fresh. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego Pendulum & Fresh - Tarantula (feat. Spyda & Ten... jest ostatnio tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj