warszawiak by r4d3k

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:00
Data dodania: 14.09.2010 21:43:47
Rozmiar pliku: 939 KB
Tagi: r4d3k, łajszczanin, warszawiak, krasina, karsina, radek, banan
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

warszawiak_by_r4d3k.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dziewięćset trzydzieści dziewięć i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na jeden minute i zero sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość ściągnięcia i odtwarzania utworu warszawiak by r4d3k. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Utwór warszawiak by r4d3k nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych artystów, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby warszawiak by r4d3k. Czy warto tego posłuchać?

warszawiak by r4d3k bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być warszawiak by r4d3k, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz napotkać na podobnych portalach. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

warszawiak by r4d3k, której autorem jest warszawiak by r4d3k, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż warszawiak by r4d3k stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. warszawiak by r4d3k nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj