DonGURALesko - Teletubi¶

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:43
Data dodania: 14.09.2010 21:44:55
Rozmiar pliku: 1,56 MB
Tagi: DonGURALesko, Teletubi¶
¬ródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DonGURALesko_-_Teletubi¶.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, któr± aktualnie słuchasz posiada rozmiar jeden i pięćdziesi±t sze¶ć setnych megabajta. Natomiast jego długo¶ć oscyluje na jeden minute i czterdzie¶ci trzy sekundy. To jeden z dzieł autorstwa DonGURALesko, którego nazwa brzmi Teletubi¶. We wtorek, 23 maja 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, aby¶ go dodał. Piosenka DonGURALesko - Teletubi¶ nie została jeszcze ani razu pobrana. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiaj±cych się wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mog± pobrać darmowe mp3, dla przykładu DonGURALesko - Teletubi¶. Czy warto się z tym zapoznać?

DonGURALesko bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadaj±ce w ucho kawałki. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. Tym rozwi±zaniem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupi± całe albumy, oczywi¶cie je¶li będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Teletubi¶, niezwykła piosenka, coraz czę¶ciej znajduj±ca miejsce na gło¶nych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tak± możliwo¶ć. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej ma¶ci zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czym¶ więcej, niż tylko wyszukiwark±. Nasze ¶wietne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Teletubi¶, autorstwa DonGURALesko. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy DonGURALesko - Teletubi¶ i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta produkuje hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj