DonGURALesko - Teletubi¶

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:43
Data dodania: 14.09.2010 21:44:55
Rozmiar pliku: 1,56 MB
Tagi: DonGURALesko, Teletubi¶
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DonGURALesko_-_Teletubi¶.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, któr± aktualnie słuchasz posiada rozmiar jeden i pięćdziesi±t sze¶ć setnych megabajta. Natomiast jego długo¶ć oscyluje na jeden minute i czterdzie¶ci trzy sekundy. To jeden z dzieł autorstwa DonGURALesko, którego nazwa brzmi Teletubi¶. W ¶rodę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, aby¶ go dodał. Piosenka DonGURALesko - Teletubi¶ nie została jeszcze ani razu pobrana. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiaj±cych się wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mog± pobrać darmowe mp3, dla przykładu DonGURALesko - Teletubi¶. Czy warto się z tym zapoznać?

DonGURALesko bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadaj±ce w ucho kawałki. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. Tym rozwi±zaniem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupi± całe albumy, oczywi¶cie je¶li będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Teletubi¶, niezwykła piosenka, coraz czę¶ciej znajduj±ca miejsce na gło¶nych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tak± możliwo¶ć. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej ma¶ci zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czym¶ więcej, niż tylko wyszukiwark±. Nasze ¶wietne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Teletubi¶, autorstwa DonGURALesko. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy DonGURALesko - Teletubi¶ i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta produkuje hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj