Fused - Twisted

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 14.09.2010 21:46:44
Rozmiar pliku: 3,31 MB
Tagi: Fused, Twisted, downtempotrip-hop, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fused_-_Twisted.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słyszysz to około trzy i trzydzieści jeden setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Fused, którego nazwa to Twisted. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 Fused - Twisted. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Fused - Twisted do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Fused - Twisted download, download Fused - Twisted, pobierz Fused - Twisted, Fused - Twisted pobierz, pobierz mp3 Fused - Twisted, download mp3 Fused - Twisted, Fused - Twisted pobierz mp3, Fused - Twisted mp3 pobierz, zippy Fused - Twisted zippy, chomikuj Fused - Twisted chomikuj, Fused - Twisted mp3 download, darmowe mp3 Fused - Twisted, Fused - Twisted download mp3, lub Fused - Twisted mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, również dzięki portalom takim jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, dla przykładu Fused - Twisted. Czy warto tego posłuchać?

Fused bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć piosenki. Tak jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Twisted, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o żadne opłaty - całość dostępnych tu empetrójek jest całkowicie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Twisted, której autorem jest Fused, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Fused - Twisted jest obecnie tak popularna. Fused nie bez powodu jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj