Fused - Hightide

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:16
Data dodania: 14.09.2010 21:46:44
Rozmiar pliku: 4,83 MB
Tagi: Fused, Hightide, chillout
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fused_-_Hightide.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz waży cztery i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na pięć minut i szesnaście sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Fused, której tytuł to Hightide. Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku Fused - Hightide do tej pory. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Nie inaczej jest z przebojem Hightide, stworzonym od podstaw przez Fused. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zapewne chciałbyś osobiście przekonać się, czym jest Fused - Hightide? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Hightide, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Fused? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - znajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie rozbudowaną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Fused - Hightide, pojawią się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem jest ściągnięcie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz mnóstwo empetrójek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj