MC PóęT - Moja ROSJA

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:21
Data dodania: 14.09.2010 21:47:13
Rozmiar pliku: 3,99 MB
Tagi: MC PóęT, Moja ROSJA, mc, póęt, moja, rosja
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MC_PóęT_-_Moja_ROSJA.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około trzy i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Moja ROSJA", którego autorem jest MC PóęT. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego MC PóęT - Moja ROSJA jak na razie. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

MC PóęT - Moja ROSJA coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego typu rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że MC PóęT potrafi wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, który reprezentuje sobą MC PóęT - Moja ROSJA. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Te piosenki możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, delektując się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać Moja ROSJA? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych witryn. Ale jednak mamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy świeże piosenki, regularnie poszerzając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj