Partia - Tydzień i Jeden Dzień

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 14.09.2010 21:51:40
Rozmiar pliku: 4,09 MB
Tagi: Partia, Tydzień i Jeden Dzień, tydzień, jeden, dzień, 1998
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Partia_-_Tydzień_i_Jeden_Dzień.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej cztery i dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Partia, którego tytuł brzmi Tydzień i Jeden Dzień. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Partia - Tydzień i Jeden Dzień do dnia dzisiejszego. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Tydzień i Jeden Dzień. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Partia, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Partia - Tydzień i Jeden Dzień, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na telefon Tydzień i Jeden Dzień? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj