03-KRDN feat. Endi _ Partia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 14.09.2010 21:51:40
Rozmiar pliku: 3,72 MB
Tagi: KRDN feat. Endi _ Partia, koordynacja, krdn, partia, endi, adonizzz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03-KRDN_feat._Endi___Partia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to trzy i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i cztery sekundy. Znajdziesz tutaj utwór 03-KRDN feat. Endi _ Partia do pobrania.W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku. Będziemy więc bardzo wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Piosenka 03-KRDN feat. Endi _ Partia nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - 03-KRDN feat. Endi _ Partia, którą wykonuje KRDN feat. Endi _ Partia, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 03-KRDN feat. Endi _ Partia, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do zrobienia tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon 03-KRDN feat. Endi _ Partia? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj