17.2PM2 - Co Z Ta Polska

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 14.09.2010 21:52:05
Rozmiar pliku: 5,76 MB
Tagi: 17.2PM2, Co Z Ta Polska, 172pm2, co, ta, polska, alternative, 2010-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

17.2PM2_-_Co_Z_Ta_Polska.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to około pięć i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i dwa sekundy. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez 17.2PM2, którego nazwa to Co Z Ta Polska. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka 17.2PM2 - Co Z Ta Polska nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, także dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby 17.2PM2 - Co Z Ta Polska. Czy warto tego posłuchać?

17.2PM2 jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Co Z Ta Polska, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Co Z Ta Polska, w wykonaniu 17.2PM2, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiego powodu 17.2PM2 - Co Z Ta Polska jest obecnie tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj