S.z.U.M feat. NDW - Znów To Samo

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 14.09.2010 21:53:31
Rozmiar pliku: 3,38 MB
Tagi: S.z.U.M feat. NDW, Znów To Samo, ndw, znów, samo, legnica, wrj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

S.z.U.M_feat._NDW_-_Znów_To_Samo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i trzydzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez S.z.U.M feat. NDW, której nazwa brzmi Znów To Samo. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 S.z.U.M feat. NDW - Znów To Samo jak na razie. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Znów To Samo, którą wykonuje S.z.U.M feat. NDW, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby S.z.U.M feat. NDW - Znów To Samo, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na telefon Znów To Samo? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj