KidCrusher - Faces of Death [feat. Teddy D.K.C]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:33
Data dodania: 14.09.2010 21:54:10
Rozmiar pliku: 2,33 MB
Tagi: KidCrusher, Faces of Death [feat. Teddy D.K.C]
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KidCrusher_-_Faces_of_Death_[feat._Teddy_D.K.C].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży dwa i trzydzieści trzy setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści trzy sekundy. Jest to jeden z utworów stworzonych przez KidCrusher, którego tytuł to Faces of Death [feat. Teddy D.K.C]. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Jeszcze nikt nie ściągnął ani razu pliku mp3 KidCrusher - Faces of Death [feat. Teddy D.K.C]. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi KidCrusher - Faces of Death [feat. Teddy D.K.C]. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

KidCrusher bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Faces of Death [feat. Teddy D.K.C], genialna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne u nas piosenki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można napotkać na analogicznych portalach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Faces of Death [feat. Teddy D.K.C], w wykonaniu KidCrusher. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego KidCrusher - Faces of Death [feat. Teddy D.K.C] jest ostatnio trendy. KidCrusher nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj