T.I. - 04 - Ti-Ya Hear Me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 14.09.2010 21:54:12
Rozmiar pliku: 4,61 MB
Tagi: T.I., 04, Ya Hear Me, ti, ti-ya, hear, me, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

T.I._-_04_-_Ti-Ya_Hear_Me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie masz otworzoną to około cztery i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "04", której wykonawcą jest T.I.. Utwór mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego T.I. - 04 - Ti-Ya Hear Me. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

T.I. - 04 - Ti-Ya Hear Me coraz sprawniej zdobywa popularność pośród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że T.I. jest w stanie nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy T.I. - 04 - Ti-Ya Hear Me, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, nadaje się na wiele okazji. Niekoniecznie muszą to być głośne parapetówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie włączysz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię 04? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dodajemy świeże kawałki, systematycznie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością w krótkim czasie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj