Lostprophets - Rooftops

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 14.09.2010 21:55:51
Rozmiar pliku: 3,84 MB
Tagi: Lostprophets, Rooftops
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lostprophets_-_Rooftops.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około trzy i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i dwanaście sekund. To plik mp3 tytułem "Rooftops", którego wykonawcą jest Lostprophets. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Lostprophets - Rooftops. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Rooftops, której autorem jest Lostprophets, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Lostprophets - Rooftops, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz wrzucić na telefon Rooftops? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj