M.I.A. - Steppin' Up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 14.09.2010 21:55:58
Rozmiar pliku: 3,85 MB
Tagi: M.I.A., Steppin' Up, mia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

M.I.A._-_Steppin'_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Steppin' Up", którego autorem jest M.I.A.. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór M.I.A. - Steppin' Up nie został jeszcze nigdy pobrany. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

M.I.A. - Steppin&039; Up to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie miłośników tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że M.I.A. jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Znajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który reprezentuje M.I.A. - Steppin&039; Up, lecz też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być ogromne domówki. Te piosenki możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany Steppin&039; Up? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak posiadamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, systematycznie zwiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością bardzo szybko się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj