Nieznany wykonawca

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:11
Data dodania: 14.09.2010 21:59:08
Rozmiar pliku: 171 KB
Tagi: dxxo, dj, muzyka, nieznane, nieznany, techno, doda, sex, linkin, park
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nieznany_wykonawca.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to mniejwięcej sto siedemdziesiąt jeden i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i jedenaście sekund. Jest to podstrona, na której masz możliwość zapisania na dysk i posłuchania pliku mp3 Nieznany wykonawca. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku Nieznany wykonawca do tej pory. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Nieznany wykonawca, której autorem jest Nieznany wykonawca, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Nieznany wykonawca, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo łatwych do realizacji tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon Nieznany wykonawca? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj