The Offspring - Americana

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:15
Data dodania: 14.09.2010 22:00:42
Rozmiar pliku: 2,98 MB
Tagi: The Offspring, Americana, the, offspring
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Offspring_-_Americana.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to około dwa i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i piętnaście sekund. To jeden z piosenek nagranych przez The Offspring, której tytuł brzmi Americana. Utwór, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka The Offspring - Americana nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Americana, której autorem jest The Offspring, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu The Offspring - Americana, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Americana? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj