Lpk - Pryszczaty skurwiel 1

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:41
Data dodania: 14.09.2010 22:00:47
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Lpk, Pryszczaty skurwiel 1, pryszczaty, skurwiel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lpk_-_Pryszczaty_skurwiel_1.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez Lpk, którego tytuł brzmi Pryszczaty skurwiel 1. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Lpk - Pryszczaty skurwiel 1 jak na razie. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Lpk - Pryszczaty skurwiel 1. Czemu właśnie ten kawałek?

Lpk bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Pryszczaty skurwiel 1, niezwykła kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i za free. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Pryszczaty skurwiel 1, autorstwa Lpk. Nie czekaj, aż Lpk - Pryszczaty skurwiel 1 stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj