M.I.A. - Teqkilla

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:20
Data dodania: 14.09.2010 22:03:24
Rozmiar pliku: 11,2 MB
Tagi: M.I.A., Teqkilla, mia, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

M.I.A._-_Teqkilla.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar jedenaście i dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i dwadzieścia sekund. To piosenka o tytule "Teqkilla", której wykonawcą jest M.I.A.. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 M.I.A. - Teqkilla. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Teqkilla. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest M.I.A. - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu M.I.A. - Teqkilla, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia tricków, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Teqkilla? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie się tym zajmować. Być może myślisz o tym, aby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj