Ne Yo - Hurt Me ( Radio Edit )

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 14.09.2010 22:03:51
Rozmiar pliku: 6,44 MB
Tagi: Ne Yo, Hurt Me ( Radio Edit ), ne-yo, hurt, me, radio, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ne_Yo_-_Hurt_Me_(_Radio_Edit_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje sześć i czterdzieści cztery setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i jeden sekunde. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Hurt Me ( Radio Edit )", której autorem jest Ne Yo. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Ne Yo - Hurt Me ( Radio Edit ) do dnia dzisiejszego. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Hurt Me ( Radio Edit ), której autorem jest Ne Yo, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Ne Yo - Hurt Me ( Radio Edit ), a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrobienia sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Hurt Me ( Radio Edit )? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj