Mark Ronson - Version - 14 - Outversion

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:50
Data dodania: 14.09.2010 22:04:26
Rozmiar pliku: 1,68 MB
Tagi: Mark Ronson, Version, 14, Outversion, cover, funk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mark_Ronson_-_Version_-_14_-_Outversion.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej jeden i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Version", której autorem jest Mark Ronson. Kawałek w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 21 wrzesnia 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Mark Ronson - Version - 14 - Outversion dotychczas. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Version, której autorem jest Mark Ronson, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Mark Ronson - Version - 14 - Outversion, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Version? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj