Ciara feat. Ludacris - Ride (v1r00z Electro Edit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:45
Data dodania: 14.09.2010 22:06:58
Rozmiar pliku: 5,27 MB
Tagi: Ciara feat. Ludacris, Ride (v1r00z Electro Edit), ciara, feat, ludacris, ride, v1r00z, electro, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ciara_feat._Ludacris_-_Ride_(v1r00z_Electro_Edit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej pięć i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści pięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "Ride (v1r00z Electro Edit)", którego autorem jest Ciara feat. Ludacris. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Ciara feat. Ludacris - Ride (v1r00z Electro Edit) do tej pory. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy z łatwością zdobywają tłumy nowych fanów, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Podobnie jest, jeśli chodzi o Ride (v1r00z Electro Edit), stworzonym od podstaw przez Ciara feat. Ludacris. Kawałek ten bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Prawdopodobnie wolałbyś sam przekonać się, czym jest Ciara feat. Ludacris - Ride (v1r00z Electro Edit)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zbiera same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Ride (v1r00z Electro Edit), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz na różnych stronach piosenki Ciara feat. Ludacris? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, podejrzanych portalach - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Ciara feat. Ludacris - Ride (v1r00z Electro Edit), pojawią się wyniki, skąd zostaniesz przekierowany od razu do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom piosenek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj