01. Gosia Andrzejewicz - Latino

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 15.09.2010 02:02:03
Rozmiar pliku: 2,84 MB
Tagi: 01. Gosia Andrzejewicz, Latino
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01._Gosia_Andrzejewicz_-_Latino.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około dwa i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i sześć sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez 01. Gosia Andrzejewicz, którego tytuł to Latino. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik 01. Gosia Andrzejewicz - Latino nie został do tej pory ani razu pobrany. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, jak choćby 01. Gosia Andrzejewicz - Latino. Czy warto tego posłuchać?

01. Gosia Andrzejewicz jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Latino, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych u nas piosenek jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Latino, której kompozytorem jest 01. Gosia Andrzejewicz. Nie zwlekaj, aż 01. Gosia Andrzejewicz - Latino stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. 01. Gosia Andrzejewicz nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj