FAŁIPE-własna droga

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 15.09.2010 02:03:47
Rozmiar pliku: 3,45 MB
Tagi: FAŁIPE, własna droga
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

FAŁIPE-własna_droga.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i czterdzieści pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "własna droga", której wykonawcą jest FAŁIPE. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór FAŁIPE-własna droga nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, także za sprawą portali takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład FAŁIPE-własna droga. Czy warto się z tym zapoznać?

FAŁIPE jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie własna droga, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - całość dostępnych u nas utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

własna droga, w wykonaniu FAŁIPE, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie FAŁIPE-własna droga i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. FAŁIPE nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj