Rafii - Wspomnienia warte zera

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 15.09.2010 07:01:50
Rozmiar pliku: 3,00 MB
Tagi: Rafii, Wspomnienia warte zera, wspomnienia, warte, zera, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rafii_-_Wspomnienia_warte_zera.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie odtwarzasz to około trzy i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i siedemnaście sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Rafii, którego nazwa brzmi Wspomnienia warte zera. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku Rafii - Wspomnienia warte zera. Żadna osoba dotychczas nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Wspomnienia warte zera. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Rafii - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych kawałków. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład Rafii - Wspomnienia warte zera, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na telefon Wspomnienia warte zera? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj