Dla Ciebie Kiciu ;**

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:49
Data dodania: 15.09.2010 11:45:14
Rozmiar pliku: 3,49 MB
Tagi: ciebie, kiciu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dla_Ciebie_Kiciu_;**.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około trzy i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Jest to strona, na której znajduje się plik Dla Ciebie Kiciu ;** do ściągnięcia.Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego utworu nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do dziś nikt nie zapisał nigdy pliku Dla Ciebie Kiciu ;**. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dla Ciebie Kiciu ;** to piosenka, która staje się coraz szybciej rozpoznawalna, nie tylko w gronie miłośników tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Dla Ciebie Kiciu ;** jest w stanie stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho przeboje, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Dla Ciebie Kiciu ;**, ale również wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być głośne imprezy. Te utwory możesz także słuchać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Jesteś zaciekawiony Dla Ciebie Kiciu ;**? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie zwiększać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli zdarzy się, że go u nas brakuje, z całą pewnością w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj