K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:07
Data dodania: 15.09.2010 11:46:59
Rozmiar pliku: 4,69 MB
Tagi: K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk, Polskie_Czasy_...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży cztery i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk, której tytuł to Polskie_Czasy_.... W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_... do tej pory. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Polskie_Czasy_..., której autorem jest K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Polskie_Czasy_...? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj