K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:07
Data dodania: 15.09.2010 11:46:59
Rozmiar pliku: 4,69 MB
Tagi: K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk, Polskie_Czasy_..., mixtape, mbnp
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i siedem sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Polskie_Czasy_...", którego autorem jest K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_... nie została jak na razie nigdy pobrana. Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy z łatwością zdobywają rzesze nowych fanów, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Nie inaczej jest z przebojem Polskie_Czasy_..., stworzonym od podstaw przez K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk. Piosenka ta szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie sam chcesz się dowiedzieć, czym jest K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_...? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Polskie_Czasy_..., a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać darmowych piosenek na nieciekawych, nie do końca bezpiecznych serwisach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle rozbudowanego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki K(P.r.j)_feat_Darra_Biały_Kamyk-Polskie_Czasy_..., pojawią się wyniki, z których zostaniesz przeniesiony od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj