Double Agent 00X

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:48
Data dodania: 15.09.2010 11:47:58
Rozmiar pliku: 4,40 MB
Tagi: kadawer, invasion, friendly, your, xenomorphians, agent, double, 5f-x
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Double_Agent_00X.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje cztery i czterdzieści setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to strona, na której masz możliwość pobrania i odtworzenia utworu mp3 Double Agent 00X. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo wdzięczni, jak byś takowy dodał. Piosenka Double Agent 00X nie została do dziś ani razu pobrana. Żaden użytkownik do dziś nie raczył skomentować tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bardzo szybko zdobywają tłumy nowych sympatyków, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Tak samo jest z przebojem Double Agent 00X, stworzonym od podstaw przez Double Agent 00X. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy opinie ludzi za plecami, bo pewnie chcesz poznać Double Agent 00X? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Double Agent 00X, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Double Agent 00X? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych utworów na nieciekawych, nie całkiem bezpiecznych witrynach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu tekstu, np. Double Agent 00X, pojawią się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem jest pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz ogrom empetrójek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj