platnum - trippin (agent x extended)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:36
Data dodania: 15.09.2010 11:47:58
Rozmiar pliku: 4,22 MB
Tagi: platnum, trippin (agent x extended), trippin, agent, extended
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

platnum_-_trippin_(agent_x_extended).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słuchasz to mniejwięcej cztery i dwadzieścia dwa setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i trzydzieści sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa platnum, której nazwa brzmi trippin (agent x extended). Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku platnum - trippin (agent x extended) do dnia dzisiejszego. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład trippin (agent x extended). Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją platnum, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu platnum - trippin (agent x extended), a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon trippin (agent x extended)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj