Combichrist - Tractor

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 15.09.2010 11:50:48
Rozmiar pliku: 4,63 MB
Tagi: Combichrist, Tractor, industrial, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Combichrist_-_Tractor.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie masz uruchomioną to około cztery i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość to pięć minut i cztery sekundy. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Tractor", którego wykonawcą jest Combichrist. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Plik Combichrist - Tractor nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Tractor, którą wykonuje Combichrist, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, na przykład Combichrist - Tractor, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz skopiować na telefon Tractor? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj