Phetsta - From My Eyes

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:50
Data dodania: 15.09.2010 11:52:12
Rozmiar pliku: 5,34 MB
Tagi: Phetsta, From My Eyes
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Phetsta_-_From_My_Eyes.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz odtwarzasz to pięć i trzydzieści cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Phetsta, którego nazwa to From My Eyes. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Phetsta - From My Eyes. Żadna osoba do dziś nie zechciał skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Mnóstwo empetrójek jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz From My Eyes? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Phetsta jest modnym i cenionym wykonawcą w świecie muzyki. Tworzone przez niego kawałki szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie jest z From My Eyes. Download pliku mp3 najłatwiej zrobić właśnie tu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ominąć Wrzutę i podobne strony, żeby cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Chcesz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Więc nie zwlekaj - pobierz Phetsta - From My Eyes i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Całość jest zupełnie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić niczego poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla osób, które wolą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretny album, a dopiero po tym to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie brać tego w ciemno i nie robić nieporządku na komputerze. Jeżeli dany kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednak From My Eyes, autorstwa Phetsta, znajduje się od niedawna na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj