Patryk Pawełek - Przebudzenie (feat. Agata, Ki...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:40
Data dodania: 15.09.2010 12:02:17
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Patryk Pawełek, Przebudzenie (feat. Agata Ki..., patryk, pawełek, przebudzenie, feat, agata, kiras, other, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Patryk_Pawełek_-_Przebudzenie_(feat._Agata,_Ki....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie słyszysz to około cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Patryk Pawełek, którego nazwa brzmi Przebudzenie (feat. Agata, Ki.... Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Patryk Pawełek - Przebudzenie (feat. Agata, Ki.... Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby Patryk Pawełek - Przebudzenie (feat. Agata, Ki.... Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Patryk Pawełek jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Przebudzenie (feat. Agata, Ki..., genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Przebudzenie (feat. Agata, Ki..., autorstwa Patryk Pawełek. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Patryk Pawełek - Przebudzenie (feat. Agata, Ki... i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Patryk Pawełek nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj