Jesteś blisko mnie- Magda M.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 15.09.2010 12:03:14
Rozmiar pliku: 1,44 MB
Tagi: Jesteś blisko mnie, Magda M.
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jesteś_blisko_mnie-_Magda_M..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około jeden i czterdzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Magda M.", której wykonawcą jest Jesteś blisko mnie. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Jesteś blisko mnie- Magda M. nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jesteś blisko mnie- Magda M. to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie miłośników tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Jesteś blisko mnie potrafi nagrać wyraziste, szybko wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Mamy wiele odmian muzyki, to nie tylko ten rodzaj, który przedstawia sobą Jesteś blisko mnie- Magda M.. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być głośne parapetówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią przesłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Magda M.? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych portalach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak mamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie powiększać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj