Airway - Faded Lights

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 15.09.2010 12:12:47
Rozmiar pliku: 3,05 MB
Tagi: Airway, Faded Lights, faded, lights
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Airway_-_Faded_Lights.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Airway, którego tytuł to Faded Lights. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Airway - Faded Lights. Żaden użytkownik do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca fanów. Podobnie jest z przebojem Faded Lights, stworzonym od podstaw przez Airway. Przebój ten szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Airway - Faded Lights? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Faded Lights, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Airway? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego utworu z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na różnych, nie całkiem przyjaznych stronach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie pojemnej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Airway - Faded Lights, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz ogrom kawałków, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj