Budgie - Love Is When You Love

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:25
Data dodania: 15.09.2010 12:14:35
Rozmiar pliku: 3,92 MB
Tagi: Budgie, Love Is When You Love, love, is, when, you, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Budgie_-_Love_Is_When_You_Love.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. To plik mp3 tytułem "Love Is When You Love", którego wykonawcą jest Budgie. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Budgie - Love Is When You Love. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Love Is When You Love, której autorem jest Budgie, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, dla przykładu Budgie - Love Is When You Love, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo łatwych do wykonania sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Love Is When You Love? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj