The Analogs - Byłem taki sam

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:56
Data dodania: 15.09.2010 12:14:44
Rozmiar pliku: 1,77 MB
Tagi: The Analogs, Byłem taki sam
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Analogs_-_Byłem_taki_sam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar jeden i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to utwór o tytule "Byłem taki sam", którego autorem jest The Analogs. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Będziemy więc uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego The Analogs - Byłem taki sam. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe płyty, które od razu podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest The Analogs, a najnowszy przebój Byłem taki sam to mistrzostwo w kwestii komponowania muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać The Analogs - Byłem taki sam? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Byłem taki sam, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój The Analogs? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na różnych, podejrzanych stronach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu hasła, np. The Analogs - Byłem taki sam, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony wprost do podstrony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj