22-rose_mcgowan-two_against_the_world

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:08
Data dodania: 15.09.2010 12:17:06
Rozmiar pliku: 1,96 MB
Tagi: rose_mcgowan, two_against_the_world, two, mcgowen, rose, noir, terror, planet, world, the, against
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

22-rose_mcgowan-two_against_the_world.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz odtwarzasz to jeden i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i osiem sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 tytułem "two_against_the_world", którego wykonawcą jest rose_mcgowan. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku 22-rose_mcgowan-two_against_the_world. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład two_against_the_world. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest rose_mcgowan, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby 22-rose_mcgowan-two_against_the_world, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia tricków, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 two_against_the_world? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj