donGURALesko - Złoty Róg

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:30
Data dodania: 15.09.2010 12:20:26
Rozmiar pliku: 10,3 MB
Tagi: donGURALesko, Złoty Róg, złoty, róg
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_-_Złoty_Róg.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje dziesięć i trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sekund. To piosenka o tytule "Złoty Róg", której autorem jest donGURALesko. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Plik donGURALesko - Złoty Róg nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Złoty Róg. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją donGURALesko, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby donGURALesko - Złoty Róg, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle sprytnych do realizacji sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Złoty Róg? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj